Благодійний проект «Дитячі лікарні – одужуємо з посмішкою»

Благодійний проект-ініціатива «Дитячі лікарні – одужуємо з посмішкою» створений Машею Федоровою. Саме вона подумала, що у сірих будівлях дитячих клінік не вистачає яскравих малюнків, і маленьким паціентам буде легше перемагати хворобу із сонячними веселими малюнками на стінах. Маша відкрила группу «Дитячі лікарні – одужуємо з посмішкою» у фейсбуці, запросила багатьох художників, помічників. Звичайно, для розпису потрібні матеріали – фарби, пензлі, лаки. І на диво відгукнувся хлопчик Алекс із Канади і передав у цей проект кошти. Йому на день народження подарували багато дарунків, і він вирішив частину віддати на благодію. А ми у свою чергу в одному із розписів намалювали кораблик з його імям.  Лікарям дуже сподобалася історія Алекса. Кажуть, тепер роблячи массаж малюкам, вони розповідають чому корабель носить ім"я хлопчика Алекса. І можливо, такі реальні історії надихатимуть наших дітей на добрі справи. Все починається з тебе – заре пішла така хвиля ініціатив, громадських рушень – до благоустрою у власнім домі чи районі.Наразі розпис триває у дитячій поліклініці № 3 на вулиці Турівській 26. Вже майже 7 кабінетів прикрашено моїми розписами. Я використовую як свої ідеї так і персонажів із популярних мультфільмів. Наприклад, в одному з кабінетів оселились Віні-Пух та Смєшарікі, а в іншому – маленькі чудернацькі міньони.


Такі проекти надихають на створення чогось нового. Наприклад, Аня Задко спочатку допомогала розписувати мої малюнки А потім вирішила розписати кабінет самостійно.

Під час розпису ми спілкувалися із батьками та дітьми. Усі в захваті від ідеї, питали щодо матеріалів, цікавились, чи робимо розпис у садочках. Деякі записували назви матеріалів, щоб самостійно почати розпис.

Лікарні потребують ремонту, але навіть не змінюючи стан кабінетів, ми відновили атмосферу.

Задля того, щоб розпис відбувся у наступній лікарні – треба всього лиш бажання та дозвіл від лікарів!

группа проекту у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/365980340238617/
долучайтесь! по всіх питаннях можете звертатись

Ідейний організатор Маша Федорова: 0953008321

Координатор Анна Задко: 0634229506

Художниця Маріанна Маслова: 0973905946 
Новые картины
Расписная футболка "Пластинки Дали"
Расписная футболка "Пластинки Дали"
Расписная футболка "Дерево"
Расписная футболка "Дерево"
Расписная футболка "The Beatles" (Жуки:)
Расписная футболка "The Beatles" (Жуки:)
Карпаты: Сосна в Скалах Довбуша
Карпаты: Сосна в Скалах Довбуша
Карпаты: То красное дерево в лесу Довбушевых скал
Карпаты: То красное дерево в лесу Довбушевых скал
Карпаты: Скалы Довбуша
Карпаты: Скалы Довбуша